Yhteystiedot

RMVK:n hallitus 2018

 

Kommodori Jani Konsi 040 829 1454 jani.konsi(a)mvs.fi
1. Varakommodori Markus Viitanen 050 439 9852 taneviitak(a)gmail.com
2. Varakommodori Vesa Viirros 040 5193 489 vesa.viirros(a)fiblon.com

Muut jäsenet:
Raimo Virtanen 040 5434 486 raimo.virtanen(a)rauma.fi
Johanna Malsten 040 933 2846 johanna.l.malmsten(a)gmail.com
Tomi Ojanen 040 583 9923 tomi.ojanen(a)tvo.fi
Vesa Laakeristo 040 094 6214 vesalaakeristo(a)hotmail.com
Martti Virtanen 0400 847 921 martti.virtanen(a)gmail.com
Harri Varho 050 553 2261 hasanetti(a)gmail.com
Vesa Viirros 040 5193 489 vesa.viirros(a)fiblon.com


Kirjanpito Salme Vapola

Toiminnan tarkastus Jari Tommila ja Erkki Hindström

varalla Pauli Aaltonen ja Juha Honkanen

Tiedotus ja nettisivut koko hallitus ja Jani Konsi

Venepuhelinluettelo